Sözleşme Atölyesi® (Genel İçerikli)

Genel içerikli Online Sözleşme Atölyemizde;

- Her sözleşme türünü ilgilendiren konularda, profesyonel düzeyde bilgi ve beceri aktarımı gerçekleştirilmektedir.

– Sözleşme hazırlarken ve incelerken; dikkate alınması gereken kurallar, uygulamada sıkça yapılan hatalar, doğru bilinen yanlışlar hakkında genel bilgiler verilmekte ve gerçek sözleşme metinleri üzerinde yapılan örnek incelemenin sonuçları üzerine atölye çalışması yapılmaktadır.

– Sözleşme hukukuna ilişkin Yargıtay İçtihadı Birleştirme Kararları, Anayasa Mahkemesi bireysel başvuru kararları ve Yargıtay Dairelerine ait bazı önemli kararlar katılımcılarla paylaşılmakta ve bu kararlar hakkında tartışma yapılmaktadır.

– İnteraktif yöntemle yapılan bu çalışmalar sırasında, Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından daha önce dava dosyalarında yazılan mütalaalar, örnek dava dosyaları ve danışmanlık deneyimlerinden aktarımlar yapılmakta ve her katılımcı soru-cevap yöntemiyle birebir görüş alışverişinde bulunma fırsatına sahip olmaktadır.

Gerçek anlamda bir Atölye çalışması yapılabilmesi için Atölyemizde, 15 kişilik kontenjan sınırlaması uygulanmaktadır.

* Sözleşme Atölyesi® (Genel İçerikli), toplam altı saatlik (saat 10.00 – 16.00 arası) bir program şeklinde organize edilmektedir.

* Online Atölyelerimiz, Zoom Uygulaması kullanılarak, karşılıklı görüntü ve ses paylaşımıyla, uzaktan eğitim formatında yapılmaktadır.

Sunum sırasında kullanılan slaytları içeren pdf dosya, e-mail ya da whatsapp yoluyla katılımcılara gönderilmektedir.

* Eğitimi tamamlayan katılımcılara, Yeniocak Sözleşme Akademisi tarafından katılım belgesi düzenlenerek, e-mail ya da whatsapp yoluyla gönderilmektedir.

* Altı saatlik bu Atölye programımızın katılım ücreti 280 + KDV (330) TL’dir. 

  • Stajyer avukatlara ve 3 ya da daha fazla kişiyle grup olarak katılımlarda %20 indirim uygulanmaktadır. İndirimli ücret 235 + KDV (275) TL’dir. (Birden fazla indirim şartı birlikte sağlansa da indirimden bir kez faydalanılabilmektedir.)
  • İki ayrı Atölye programına birlikte kayıt olunması hâlinde % 20 indirim uygulanır. İki programa birlikte indirimli kayıt ücreti 470 + KDV (550) TL’dir. (Birden fazla indirim şartı birlikte sağlansa da indirimden bir kez faydalanılabilmektedir.)

*** Kredi kartıyla ödeme yaparak programa kayıt olmak için lütfen buraya tıklayınız...

Sorularınızı ve kayıt taleplerinizi iletmek için; [email protected] adresine ya da 0552 692 8282 nolu whatsapp hattına yazabilirsiniz.

@sozlesmeakademisi