Hakkımızda

Yeniocak Sözleşme Akademisi®, meslek profesyonellerine yönelik sözleşme odaklı eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş, Türkiye'nin sözleşme alanındaki ilk Akademi projesidir. 

Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından on yılı aşkın süredir, binlerce avukata ve kurumsal şirketlerin yöneticilerine verilen eğitim ve danışmanlık tecrübesinin bir ürünü olan Yeniocak Sözleşme Akademisi®, faaliyetlerini İstanbul'da sürdürmektedir.

Akademi'de, her sözleşme türünü ilgilendiren temel konulara ilişkin Sözleşme Atölyesi eğitiminin yanında; franchise, bayilik, inşaat, FIDIC, AIA, KİK-YİGŞ, kira, teminat mektupları, kefalet, ipotek, satış, know-how, gizlilik, danışmanlık, sponsorluk, reklam gibi çok sayıda özel sözleşme türüyle ilgili eğitimler de, kurumlara özel olarak tasarlanıp uygulanmaktadır. (Katılımcı yorumlarını incelemek için lütfen buraya tıklayınız...)

Eğitim hizmetinin yanında, kurumların sözleşme uygulamalarının ve sözleşme yönetim sistemlerinin güvenli şekilde yapılandırılması için gerekli danışmanlık ve uygulama hizmetlerinin sağlanması, bir tahkim ve arabuluculuk merkezi olarak sözleşme kaynaklı uyuşmazlıkların çözümünde aktif rol üstlenilmesi ve sözleşme kaynaklı davalarda yazılı uzman görüşü hazırlama hizmetinin verilmesi de, Akademi'nin kuruluş amaçları arasındadır...

@sozlesmeakademisi