Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri (Hukukçu olmayanlar için)

Sözleşme Akademisi® olarak, sözleşme hazırlama ve/veya inceleme işiyle ilgilenen her düzeyde profesyonellerin, sözleşme okur-yazarlığı ve ileri düzey sözleşme hazırlama ve inceleme teknikleri eğitimini en verimli şekilde alabilmesi için, sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda, özel eğitim tasarımları hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Eğitim içeriği hazırlanırken, sözleşmelerde sıkça yapılan hatalar, doğru bilinen yanlışlar üzerinde yoğunlaşılmakta, önemli uyarılar ve ipuçları katılımcılarla paylaşılmaktadır.

– İnteraktif yöntemle yapılan bu çalışmalar sırasında, Doç. Dr. Umut Yeniocak tarafından daha önce sözleşme kaynaklı dava dosyalarında yazılan raporlar, örnek dava dosyaları ve danışmanlık deneyimlerinden aktarımlar yapılmakta ve her katılımcı soru-cevap yöntemiyle birebir görüş alışverişinde bulunma fırsatına sahip olmaktadır.

Gerçek anlamda bir Atölye çalışması yapılabilmesi için Atölyemizde, 15 kişilik kontenjan sınırlaması uygulanmaktadır.

* Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri (Hukukçu Olmayanlar İçin) Atölyesi, toplam altı saatlik (saat 10.00 – 16.00 arası) bir program şeklinde organize edilmektedir.

* Online Atölyelerimiz, Zoom Uygulaması kullanılarak, karşılıklı görüntü ve ses paylaşımıyla, uzaktan eğitim formatında yapılmaktadır.

Sunum sırasında kullanılan slaytları içeren pdf dosya, e-mail ya da whatsapp yoluyla katılımcılara gönderilmektedir.

* Eğitimi tamamlayan katılımcılara, Yeniocak Sözleşme Akademisi tarafından katılım belgesi düzenlenerek, e-mail ya da whatsapp yoluyla gönderilmektedir.

* Altı saatlik bu Atölye programımızın katılım ücreti 280 + KDV (330) TL’dir. 

  • Üç ya da daha fazla kişiyle grup olarak katılımlarda veya iki ayrı Atölye programına birlikte kayıt olunması hâlinde %20 indirim uygulanmaktadır. İndirimli ücret 235 + KDV (275) TL’dir. (Birden fazla indirim şartı birlikte sağlansa da indirimden bir kez faydalanılabilmektedir.)

*** Kredi kartıyla ödeme yaparak programa kayıt olmak için lütfen buraya tıklayınız...

Sorularınızı ve kayıt taleplerinizi iletmek için; [email protected] adresine ya da 0552 692 8282 nolu whatsapp hattına yazabilirsiniz.

Bu eğitimin, kurumunuza özel olarak tasarlanıp uygulanmasını talep etmeniz hâlinde lütfen bizimle iletişim kurunuz...

@sozlesmeakademisi